Psychoterapie

Psychoterapie

Nemusíte být na své problémy sami, nabízíme vám pomocnou ruku v podobě psychoterapie a naučíme vás techniky, jak se vypořádat s psychickou nepohodou.

S čím pomáhá psychoterapie?

Uspěchané tempo dnešní doby s sebou přináší velkou míru stresu a úzkosti, které se po čase projevují na zdraví. Bolesti hlavy, migréna, únava, nechutenství, pálení žáhy nebo nespavost mohou být následkem dlouhodobé psychické nepohody. Během psychoterapie se zaměříme na to, co vám říká nejen vaše tělo, ale také mysl.

Poradíme vám, jak upravit jídelníček podle indické ajurvédy nebo které bylinky tradiční čínské medicíny by u vás doma neměly chybět. Společně také můžeme zvážit úpravu vašeho bydlení podle starého čínského umění feng-šuej. Podle této metody můžete uspořádat a zútulnit váš domov tak, abyste žili v harmonii bez negativních vlivů.

Společně k duševnímu zdraví

Kromě psychoterapie a diagnostiky se můžete zapojit do relaxační skupiny, ve které se zaměříme na psychosomatické choroby, choroby páteře a pohybového aparátu. Během tréninků v relaxační skupině se setkáte s:

  • prvky jógy, 
  • cvičením tao-jin,
  • autogenním tréninkem,
  • dechovými cvičeními,
  • autostimulací energetických drah a mikrosystémů,
  • dalšími aktivitami, které vás naučí uvolnit tělo i mysl.

Psychoterapii se u nás věnuje psycholog a celostní terapeut PhDr. Andrew Alois Urbiš, který se dlouhodobě zabývá metodami čínské medicíny, feng-šuej, cvičením tao-jin, ajurvédou a homeopatií. Své zkušenosti uplatňuje v poradenské praxi a zaměřuje se na diagnostiku příčin zdravotních problémů. Pomáhá klientům zvládat nepříznivé životní situace, a to ať už jde o zdravotní, osobní, nebo vztahové problémy. Je také odborným průvodcem terapie tmou.

Celostní terapie

Cílem pracoviště celostní terapie je pomoci pacientům překonat nemoc a usnadnit jejich rehabilitaci. Podívejte se na některé jednoduché metody, které můžete využít pro zlepšení svého zdraví.

Pohled do tajů celostní terapie

Celostní terapie
Přehrát video

Kde nás můžete kontaktovat

Tel.:
E-mail:

Ceny procedur

Základní nabídku poskytovaných procedur hradí plně zdravotní pojišťovny. Pouze některé procedury jsou s doplatkem, případně je celé hradí pacient.