Léčebně rehabilitační pobyty

Léčebně rehabilitační pobyty

Jsme odborný léčebný ústav (OLÚ) a nabízíme léčebně rehabilitační pobyty pro pacienty, kterým pobyt doporučí lékař při hospitalizaci v nemocnici nebo jejich praktický
či odborný lékař. Léčíme nemoci pohybového aparátu, nervové soustavy a oběhového ústrojí.

Pro koho jsou pobyty vhodné

Léčebně rehabilitační pobyty
Pro pacienty s nemocemi pohybového aparátu

Léčíme pacienty po ortopedických operacích s použitím kloubních náhrad, po úrazech a operacích s traumatickým poškozením měkkých tkání a kostí, po operacích v oblasti páteře nebo po amputaci končetiny.

Naši zkušení fyzioterapeuti jsou tu i pro pacienty s osteoporózou, artrózou velkých kloubů, s revmatickým onemocněním, bolestmi zad nebo skoliózou.

Léčebně rehabilitační pobyty
Pro pacienty s nemocemi nervové soustavy

Podáváme pomocnou ruku pacientům s bolestmi vertebrogenního původu, s kořenovými syndromy, stavy po cévních mozkových příhodách, stavy po poraněních a operacích periferního nervstva provázané poruchami hybnosti, také pacienty s roztroušenou sklerózou, chabou obrnou, polyneuropatií nebo s Parkinsonovou chorobou. Právě Ergoterapie vás naučí, jak takové výzvy překonat a opět začít plnohodnotně žít.

Léčebně rehabilitační pobyty
Pro pacienty s nemocemi oběhového ústrojí

Pomůžeme pacientům po operacích srdce (např. aortokoronární angioplastika nebo bypass), po infarktu, s ischemickou chorobou srdeční, hypertenzí apod. Poskytneme vám individuální péči po celou dobu vašeho pobytu při komplexní pohybové léčbě.

Jak se k pobytu přihlásit?

Léčebně rehabilitační pobyty poskytujeme pacientům, kterým léčbu doporučí lékař a schválí zdravotní pojišťovna.

Kde nás najdete

Rehabilitační centrum Čeladná

Čeladná 42

Čeladná 739 12

Telefon: 552 533 211

E-mail: info@rcceladna.cz

Ceny pobytů

Léčebně rehabilitační pobyty pacientům hradí zdravotní pojišťovna. Doplatky v léčebných domech se liší podle typu ubytování a vybavenosti pokoje.

Jak rehabilitace probíhá?

Podívejte se, co od průběhu rehabilitace můžete očekávat, a svěřte se do těch nejlepších rukou.

Léčebně rehabilitační pobyty
Přijedete do RC Čeladná

Léčebně rehabilitační pobyt v našem centru vám může doporučit lékař v nemocnici při hospitalizaci, praktický ošetřující lékař nebo odborný lékař. K léčebnému pobytu můžete nastoupit ihned po hospitalizaci nebo s časovou prodlevou – rozhodnutí je na vašich lékařích.

Léčebně rehabilitační pobyty
Vstupní vyšetření

Při nástupu do našeho rehabilitačního centra absolvujete vstupní vyšetření, během kterého lékař zhodnotí váš zdravotní stav a navrhne postup léčby, procedury a dietní opatření.

Léčebně rehabilitační pobyty
Léčebný plán

Na základě výsledků vstupního vyšetření vám sestavíme léčebný plán, typy a počty procedur. Léčebný plán a procedury se mohou během pobytu měnit podle průběhu léčby.

Léčebně rehabilitační pobyty
Rehabilitace

Během celého pobytu budete absolvovat léčebné procedury. Jejich skladba je vždy individuální podle potřeb pacienta.

Léčebně rehabilitační pobyty
Výlety a volný čas

Čeladná leží v širokém údolí, které lemují nejvyšší beskydské vrcholky. Už pohled na ně vás naplní energií a na své si přijdou i příznivci pohybových aktivit. Přímo v areálu centra nabízíme řadu doplňkových činností a kulturních akcí.

Více informací

Léčebně rehabilitační pobyty
Výstupní vyšetření

Před ukončením léčebného pobytu absolvujete výstupní vyšetření, během kterého lékař zhodnotí úspěšnost léčby a navrhne další pohybový a léčebný režim.

Jak to u nás
vypadá

Léčebné
procedury

Informace
pro pacienty

Často se nás ptáte