Masáže

Masáže

Masáže mají pozitivní vliv na pohybový aparát, celkový stav organismu a navodí fyzické i psychické uvolnění.

S čím pomáhají masáže?

Onemocnění s sebou nese velkou psychickou i fyzickou zátěž. Masáže navozují hluboké uvolnění a jsou vynikající prevencí zdravotních komplikací, ale i psychických problémů.

Nedostatek pohybu a sedavé zaměstnání přispívá k přetížení páteře a zádového svalstva. Nepříjemná bolest zad vás může vyřadit z běžného fungování na několik dnů, nebo dokonce týdnů. Klasická masáž vám uleví od akutních i chronických bolestí.

Poskytujeme celkovou masáž zad nebo pouze částečnou, při níž se zaměříme na konkrétní oblasti, které vás trápí.

Reflexní masáž dokáže efektivně ovlivnit váš celkový fyzický stav, ulevit od bolestí a podpořit zdraví vnitřních orgánů. Pomocí speciálních hmatů a tlaků na reflexní body, které se nacházejí například na nohou, dovede masér konkrétní orgány stimulovat nebo uklidnit.

Ponořte se do odpočinku během masáže lávovými kameny, která uvolní tělo od stresu a napětí. Nahřáté lávové kameny v kombinaci s rukama maséra uleví bolesti v oblasti šíje, zad a páteře.

Souhra doteků maséra a vůní éterických olejů dokonale uvolní celé tělo a provede mysl hlubokou relaxací. Aroma masáž uklidňuje napětí svalů a nervový systém.

Léčivá konopná masáž má blahodárné účinky na vaše tělo i duši. Konopí urychluje hojení jizev a vyživuje pokožku, aby byla sametově hebká a pružná. Aroma masáž kombinujeme s ošetřením konopnou mastí Dolorcann, která přispívá k úlevě od bolesti a regeneraci unavených svalů

Pokud se necítíte ve své kůži a vaše tělo je ztuhlé a bolavé, svěřte se do rukou našich zkušených thajských masérek, absolventek tradiční thajské školy Tambon Klong. Masérka se zaměří na celé vaše tělo, které uvolní a protáhne. Věnuje pozornost nejen svalům, ale také šlachám a kloubům. Procedura zmírňuje bolesti svalů a kloubů, uvolňuje tělo a pomáhá při psychických problémech.

Kde nás můžete kontaktovat

Tel.:
E-mail:

Ceny procedur

Masáže nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.