Průvodce pobytem

Průvodce pobytem

Provedeme vás nadcházejícím pobytem krok po kroku,
od příjezdu k nám po výstupní vyšetření.

Průvodce pobytem
Přijedete do RC Čeladná

Léčebně rehabilitační pobyt v našem centru vám může doporučit lékař v nemocnici při hospitalizaci, praktický ošetřující lékař nebo odborný lékař. K léčebnému pobytu můžete nastoupit ihned po hospitalizaci nebo s časovou prodlevou – rozhodnutí je na vašich lékařích.

Průvodce pobytem
Vstupní vyšetření

Při nástupu do našeho rehabilitačního centra absolvujete vstupní vyšetření, během kterého lékař zhodnotí váš zdravotní stav a navrhne postup léčby, procedury a dietní opatření.

Průvodce pobytem
Léčebný plán

Na základě výsledků vstupního vyšetření vám sestavíme léčebný plán, typy a počty procedur. Léčebný plán a procedury se mohou během pobytu měnit podle průběhu léčby.

Průvodce pobytem
Rehabilitace

Během celého pobytu budete absolvovat léčebné procedury. Jejich skladba je vždy individuální podle potřeb pacienta.

Průvodce pobytem
Výlety a volný čas

Čeladná leží v širokém údolí, které lemují nejvyšší beskydské vrcholky. Už pohled na ně vás naplní energií a na své si přijdou i příznivci pohybových aktivit. Přímo v areálu centra nabízíme řadu doplňkových činností a kulturních akcí.

Více informací

Průvodce pobytem
Výstupní vyšetření

Před ukončením léčebného pobytu absolvujete výstupní vyšetření, během kterého lékař zhodnotí úspěšnost léčby a navrhne další pohybový a léčebný režim.

Mapa areálu

I když nabízíme širokou škálu procedur, nemusíte se bát, že byste se u nás ztratili. Všechno potřebné najdete v pěší vzdálenosti, případně můžete využít mikrobus.

Často se nás ptáte