Wellness

Wellness

Ponořte se do hluboké relaxace ve voňavé koupeli nebo
s hřejivými zábaly a prožijte nezapomenutelné wellness v srdci Beskyd. Wellness procedury vaše tělo uvolní a pomohou problematickým partiím.

Vyzkoušejte spojení blahodárných účinků vodní páry a léčivých bylinek. Parní lázeň Baobab prohřeje a uvolní vaše svaly, zmírňuje bolesti a zlepšuje krevní oběh. Navíc čistí pokožku a podporuje tvorbu nových buněk, stimuluje všechny smysly a navozuje hlubokou relaxaci. Můžete si vybrat z několika bylinných směsí, do kterých se ponoříte.

Kombinace účinků teplého zábalu, parafínu a léčivých přísad zmírňuje bolesti a pozitivně působí při zánětlivých a degenerativních onemocněních kloubů a při revmatismu měkkých tkání. Během teplého zábalu přikládáme přímo na pokožku speciální parafínové pláty ParaffinWax, které tělu pomáhají snadněji vstřebávat léčivé látky. Léčivé účinky také doprovází příjemná vůně, která se postupně uvolňuje.

K celotělovému zábalu používáme bahno, které je 100% produktem Mrtvého moře. Teplý bahenní zábal pokožku čistí a oživuje. Obnovuje buněčný metabolismus,analgetické a zklidňující účinky, které oceníte především  při bolestech kloubů, svalů a šlach.

Po aplikaci zábalu vaše tělo kompletně ošetříme speciálními přípravky z Mrtvého moře, které zpevňují pokožku a léči kožní problémy.

Koupel prokrví celé tělo, čímž pomáhá k lepšímu okysličení všech vnitřních orgánů. Masážní trysky a perličky vzduchu masírují tělo, snižují napětí svalů a pozitivně ovlivňují funkci kloubů.

Pokud se chcete zaměřit hlavně na dolní končetiny, dopřejte si vířivou koupel, která se postará o jejich intenzivní péči. Lázeň zmírňuje bolest nohou a uvolňuje namožené svalstvo.

Kromě blahodárných koupelí nebo hřejivých zábalů se můžete svěřit do rukou profesionálních masérů. Masáže vám navodí hluboké fyzické i psychické uvolnění, mají pozitivní vliv na pohybový aparát a jsou vynikající prevencí zdravotních komplikací.

Lymfodrenáž uvolňuje lymfatické cévy a přispívá k odstranění toxických látek, což napomáhá k regeneraci těla a zlepšení metabolismu. Uvolněte se při lymfatické manuální masáži.

Kde nás můžete kontaktovat

Tel.:
E-mail:

Ceny procedur

Základní nabídku poskytovaných procedur hradí plně zdravotní pojišťovny. Pouze některé procedury jsou s doplatkem, případně je celé hradí pacient.