Ubytování

Ubytování

Nabízíme ubytování v 6 léčebných domech různého vybavení.

Výběr ubytování

Léčebný dům vám určíme na základě vašeho zdravotního stavu a podle účelu, za kterým k nám jedete. Pokud preferujete konkrétní léčebný dům nebo máte specifické požadavky, jako je například balkón nebo vlastní sociální zařízení, můžete své požadavky dopsat dodatkem k žádosti nebo je sdělit telefonicky v naší příjmové kanceláři.

Léčebný dům Dr. Storch II

Nově vystavěný dům (2020) s vysokým standardem ubytování i vybavení je nejnovější v areálu. Na léčebné procedury a na stravování docházejí pacienti do domu Dr. Storch I, se kterým jsou prostory léčebného domu propojeny chodbou.

Léčebný dům Dr. Storch I

Léčebný dům Dr. Storch I je se svými 70 lůžky kapacitně největším ubytovacím objektem v areálu. Jde o plně bezbariérový dům, který nabízí komplexní léčebné, ubytovací i stravovací služby a je tak komfortním řešením pro hůře mobilní pacienty.

Léčebný dům Dr. May

Nabízí komplexní léčebné, ubytovací i stravovací služby a je plně bezbariérový. V roce 2014 proběhla rekonstrukce, při které vzniklo moderní oddělení s 32 lůžky.

Léčebný dům Polárka

Nachází se ve vzdálenosti 800 m od hlavního areálu a nabízí komplexní léčebné, ubytovací i stravovací služby. Pro své krásné okolí patří k nejoblíbenějším léčebným domům, a to i díky 100% bezbariérovosti. U Polárky se nachází zahrada s možností venkovního posezení u ohniště nebo v altánu.

Léčebný dům Kněhyně

Nabízí komplexní léčebné, ubytovací i stravovací služby v příjemné atmosféře menšího léčebného domu. V roce 2014 proběhla kompletní rekonstrukce, při které došlo k celkové modernizaci včetně dostavby výtahu, který umožňuje absolvovat rehabilitační pobyt i hůře mobilním pacientům.

Léčebný dům Ondřejka

Ubytování v domě Ondřejka je určeno pro mobilní pacienty. Na léčebné procedury se dochází do sousedních budov, které jsou vzdálené zhruba 80 m. Dům se nachází na prosluněném jižním svahu uprostřed lázeňského parku.

Parkování

Parkování aut pacientů je možné na odstavném parkovišti v areálu Rehabilitačního centra Čeladná nebo pod Apartmánovým domem Lara. Obě parkoviště jsou bezplatná a nehlídaná. Polárka má své parkoviště přímo u domu.

V den příjezdu a odjezdu můžete vjet až před léčebný dům a zaparkovat před domem na dobu nutnou pro přesun pacienta a manipulace se zavazadly.

Ceny ubytování

Ceny se liší pro samoplátce a pro pacienty, kteří pobyt absolvují na náklady zdravotní pojišťovny a podle typu ubytování.

Mapa centra

Kudy k nám

Průvodce pobytem