Kudy k nám

Kudy k nám

Jak se k nám dopravíte?

  • Ze směru Ostrava, Frýdek-Místek odbočte na silnici č. 483 směr Frenštát pod Radhoštěm. Pokračujte přes Čeladnou do místní části Čeladná II, která se nachází 200 m za železničním přejezdem.
  • Ze směru Frenštát pod Radhoštěm po silnici č. 483 je RC Čeladná na rozhraní obcí Kunčice pod Ondřejníkem a Čeladná (200 metrů před železničním přejezdem).

 

GPS

Jste zvyklí cestovat autem s navigací? Tak to se vám budou hodit přesné souřadnice:

 

Možnost parkování

V den příjezdu a odjezdu můžete s autem přijet až před léčebný dům, kde můžete auto nechat, dokud se pohodlně neubytujete. Poté můžete zaparkovat na:

  • parkovišti u příjezdové cesty z hlavního vjezdu do areálu,
  • parkovišti pod apartmánovým domem Lara.

Pokud jste ubytovaní v léčebném domě Polárka, můžete parkovat přímo v zahradě za domem.

Vystupte v obci Kunčice pod Ondřejníkem na zastávce Skalka, která je v těsné blízkosti RC Čeladná.

Vystoupíte na vlakové zastávce Kunčice pod Ondřejníkem, která je od nás vzdálena asi 15 minut chůze. Doporučujeme nevystupovat na zastávce Čeladná, která je od našeho areálu vzdálená asi 4 km.

Z kapacitních důvodů nezajišťujeme přepravu osob ani zavazadel přímo do areálu. Můžete proto zvážit objednání taxi služby.

Léčebný dům Polárka je mimo hlavní areál, proto je nejjednodušší doprava autem. Případně se můžete vlakem nebo autobusem dopravit do areálu rehabilitačního centra a do léčebných domů využít mikrobus, který má hlavní zastávku nad léčebným domem Dr. May.

Prohlédnout léčebné domy

Mapa rehabilitačního centra

Všechno potřebné najdete v našem areálu v pěší vzdálenosti, případně můžete využít mikrobus.